пятница, 26 апреля 2013 г.

  Україна очима молодих
         16-18 квітня 2013 року на базі Львівського національного університету імені І.Франка та Українського Католицького Університету проходила Міжнародна учнівська  науково-практична конференція "Україна очима молодих".  Цей захід проходив під егідою Малої академії наук України. Активними учасниками цього зібрання були члени Колегіального клубу підприємництва.У секційному засіданні "Актуальні проблеми модернізації економіки України та розвитку кадрового потенціалу" виступала Редченко Анна з роботою "Перспективи електронної комерції".


  Роботу на тему "Історія та діяльність Галицького та Буковинського сеймів як органів місцевого самоврядування кінця ХІХ-ХХ ст." представляв Фурсенко Владислав. Це відбувалося під час роботи секційного засідання "Українська державність: історія та сучасність".
 

Ми пишаємося тим, що тези доповідей наших колегіантів ввійшли до тематичного збірника за матеріалами конференції. 
   
 
 Анна та Владислав отримали сертифікати учасників Міжнародної учнівської науково-практичної конференції, незабутні враження від мандрівки історичними вулицями Львова, нові знайомства та широке коло однодумців з України, Польщі, Болгарії.
   Втомлені, але щасливі вони повернулися у рідне місто...  

Комментариев нет:

Отправить комментарий