четверг, 20 декабря 2012 г.

     
 Проект виконується за фінaнсової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польщі у межах програми закордонної допомоги у 2012 р.

        

           На базі Білоцерківського колегіуму 30 листопада 2012 року відбувся семінар-практикум для керівників закладів освіти міста. 

        Під час практичної частини учасниками семінару були відвідані фрагменти занять з предметів, а також засідання Колегіального клубу підприємництва. Члени клубу разом із високоповажними гостями були учасниками інтерактивної гри "Ключ у пустелі" (матеріали для гри та мультимедійний супровід можна знайти у вкладці "Навчальні матеріали"). 
        Ця гра захопила не тільки учнів-членів клубу, а й досвідчених гостей, викликала бурхливі обговорення та палкі дебати у захисті своїх варіантів порятунку у складних умовах пустелі. Ключем до успіху, виживання в складних чи екстремальних умовах є:   
  • підприємливість, уміння співпрацювати у команді;
  • ініціативність, розважливість, наполегливість;
  • відповідальність за прийняті рішення;
  • вміння відстоювати власну думку, домовлятися.

        Цей висновок стосується і діяльності в будь-якій професійній сфері, в бізнесі і в звичайному житті. 
       Учасникам семінару та членам клубу були запропоновані подарунки - "10 складових успіху" та "Напуття Г. Форда майбутньому підприємцю".

   Справжня можливість міститься всередині, в самій особистості, а не поза нею. Обставини, що оточують вас, - лише незначна тінь того, на що ви здатні самі. 
                                                          Ральф Уолдо Емерсон

Комментариев нет:

Отправить комментарий